Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Цезар
Щойно хтось оформив замовлення на Махрове простирадло Barkas 200х220см
Щойно хтось оформив замовлення на 3 рушники ЕКО 50х90 см
Щойно хтось оформив замовлення на Махрове простирадло Цезар 200х220см
Щойно хтось оформив замовлення на Постільну Білизну "Оберіг"
Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Білих Готельних Рушників
Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Монотон
Щойно хтось оформив замовлення на Простирадло на резинці
Щойно хтось оформив замовлення на 2 рушники Міладо 70х140
Щойно хтось оформив замовлення на Махровий Халат Жіночий Рожевий
Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Bamboo
Щойно хтось оформив замовлення на 3 набори ЕКО
Щойно хтось оформив замовлення на Плед Норка
Щойно хтось оформив замовлення на Махрове простирадло Barkas 200х220см
Щойно хтось оформив замовлення на Махровий рушник для Ніг
Великий вибір
Бездоганна якість
Без посередників
Великий вибір
Бездоганна якість
Без посередників
Колекція Цезар
Читати про Рушники Цезар
Колекція махрових рушників Цезар була створена 2017 року. В собі вона поєднала преміальну якість та вишуканий дизайн. Рушники цієї колекції полюбились нашим клієнтам найбільше, не дивлячись на великий асортимент махрових виробів взагалі.

При виробництві рушників використане махрове полотно зі спеціальної пряжі «Рінг». Ця пряжа реально крута штука, це приблизно як «Айфон», але у світі махрових виробів. Рушники з такої пряжі:

• міцніші
• довговічніші
• м'якіші

Рушники Цезар відмінно вбирають вологу. За якістю не гірші за топові турецькі бренди.

До речі в рушниках Цезар подвійна петля. Такі петлі використовують у дорогих турецьких брендах або у білих пухнастих готельних рушниках. На практиці це дає міцність та м'якість.

Щільна та міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники Цезар варто за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати рушники Цезар як вони є.

Є необхідність придбати ці рушники поштучно? Тоді Вам у розділ "Рушники Цезар Поштучно".

Ціна на рушники Цезар залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники Цезар мінімальною на скільки можемо.
Колекція Монотон
Читати про Рушники Монотон
Колекція махрових рушників «Монотон» вперше побачила світ років 7 тому. Назва «Монотон» цілком виправдана з огляду на однотонні кольори рушників.

Родзинка цієї колекції рушників в поєднанні витриманих кольорів та їх щільності 470 г/м2. Так, це міцні та довговічні рушники. Просто ззовні вони виглядають дещо просто. Хоча, можливо саме це і робить їх вибором багатьох наших клієнтів.

Ще одна особливість – це ціна рушників. Ми дуже постарались, щоб зробити на цю колекцію от просто мінімальну ціну. А за якісними характеристиками вони не поступаються аналогам турецького виробництва.

З початку випуску рушників «Монотон» особливих змін кольорів не відбувалось, гамма майже стандартна.

Як і всі рушники зі 100%-ї бавовни, рушники «Монотон» відмінно вбирають вологу. Не линяють, не залишають по собі ворсинок.

Петля звичайна одинарна. Міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники «Монотон» краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Це зроблено не задля економії, а з метою показати рушники «Монотон» як вони є.

Є необхідність придбати ці рушники поштучно? Тоді Вам у розділ "Рушники Монотон Поштучно".

Ціна на рушники «Монотон» залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники Монотон мінімальною на скільки це можливо.
Колекція ЕКО
Читати про Рушники Еко
Колекція махрових рушників ЕКО була створена більше 15 років тому. Але й до сьогодні вона користується попитом. Причина цього – гарне співвідношення ціни та якості рушників. Так, рушники цієї колекції не дорогі, найдоступніші з усіх в нашому асортименті. Але водночас вони ще й якісні. Рушники 400-ї щільності, на перший погляд дещо тонкуваті, та при цьому досить витривалі та міцні.

З часу початку випуску рушників ЕКО було змінено досить багато кольорів, гамма постійно доповнюється та оновлюється.

До речі, багато наших корпоративних клієнтів замовляють саме такі рушники для баз відпочинку та міні-готелів на узбережжі Азовського та Чорного моря. Оптова ціна на ці рушники дуже приваблива. При цьому вони реально хороші за якістю та невибагливі у догляді. Якщо рушники ЕКО «працюють» на курортах по декілька сезонів, то у домогосподарстві вони житимуть достатньо довго.

Назва «ЕКО» походить від слова «Екологічність». В рушниках зовсім немає синтетики не тільки в складі а й в декорі. Просто немає декору як такого. Жодних «бордюрів» чи «кантів» з люрексової нитки.

Рушники ЕКО відмінно вбирають вологу. За якістю не гірші за аналогічні турецькі бренди в даному класі.

Петля звичайна одинарна. Міцна основа. Ворс не дуже однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники ЕКО краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати рушники ЕКО як вони є.

Є необхідність придбати ці рушники поштучно? Тоді Вам у розділ "Рушники ЕКО Поштучно".

Ціна на рушники ЕКО залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники мінімальною на скільки можемо.
Колекція Бамбук
Читати про Рушники Бамбук
Колекція махрових рушників Бамбук створена відносно давно, приблизно у 2012 році. Головне, про що слід одразу сказати – склад рушників 100% бавовна. Бамбукового волокна у складі рушника немає. Рушники лише зовні стилізовані під бамбукові виключно з метою візуальної привабливості.

Причина відсутності у складі рушника бамбукових волокон прозаїчна. В Узбекистані бамбук не росте. Зовсім. Ну ніяк. Шкода звичайно, та що ж поробиш…

Але на диво у цієї колекції знайшлись свої прихильники і вона й до сьогодні користується попитом. З часу початку випуску рушників Бамбук було змінено досить багато кольорів, гамма постійно доповнюється та оновлюється.

Рушники колекції Бамбук відмінно вбирають вологу. Петля звичайна одинарна. Міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники колекції Бамбук краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати рушники Бамбук як вони є.

Є необхідність придбати ці рушники поштучно? Тоді Вам у розділ "Рушники Бамбук Поштучно".

Ціна на рушники Бамбук залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники мінімальною на скільки можемо.
Готельна Колекція
Читати про Готельні Рушники
Класика жанру в готельному сегменті для рушників:

• білі
• щільність 500 г/м2
• без декору та «бордюрів»

Саме такі готельні рушники ми пропонуємо. Білі рушники для готелів в продажу дуже-дуже давно. Специфіка використання таких рушників полягає у тому, що їх постійно перуть. Щоденно, часто та нещадно. Тому для готельних рушників є дві основні вимоги:

• міцність
• довговічність

Про те, що вони ще й мають поглинати вологу ми взагалі мовчимо, це навіть не вимогу а постулат.

Багатьом нашим корпоративним клієнтам ці рушники прийшлися до вподоби через співвідношення ціна/якість. Вони набагато дешевші за турецькі аналоги та при цьому мають всі потрібні якісні характеристики.

Готельні рушники ми продаємо як в роздріб так і оптом. Більше інформації у розділі «Оптовим Клієнтам».

Міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм).

Прати готельні рушники можно при температурі 30-90 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів Це зроблено не задля економії, а з метою показати готельні рушники як вони є.

Ціна на рушники для готелів залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники мінімальною на скільки можемо.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Імя
Телефон
Доставка:
Від 900 грн Доставка БЕЗКОШТОВНА!
Місто, відділення
Made on
Tilda