Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Цезар
Щойно хтось оформив замовлення на Махрове простирадло Barkas 200х220см
Щойно хтось оформив замовлення на 3 рушники ЕКО 50х90 см
Щойно хтось оформив замовлення на Махрове простирадло Цезар 200х220см
Щойно хтось оформив замовлення на Постільну Білизну "Оберіг"
Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Білих Готельних Рушників
Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Монотон
Щойно хтось оформив замовлення на Простирадло на резинці
Щойно хтось оформив замовлення на 2 рушники Міладо 70х140
Щойно хтось оформив замовлення на Махровий Халат Жіночий Рожевий
Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Bamboo
Щойно хтось оформив замовлення на 3 набори ЕКО
Щойно хтось оформив замовлення на Плед Норка
Щойно хтось оформив замовлення на Махрове простирадло Barkas 200х220см
Щойно хтось оформив замовлення на Махровий рушник для Ніг
Без посередників
Поштучно
Бездоганна якість
Без посередників
Поштучно
Бездоганна якість
Рушники ЕКО
Читати про Рушники Еко
Колекція махрових рушників ЕКО була створена більше 15 років тому. Але й до сьогодні вона користується попитом. Причина цього – гарне співвідношення ціни та якості рушників. Так, рушники цієї колекції не дорогі, найдоступніші з усіх в нашому асортименті. Але водночас вони ще й якісні. Рушники 400-ї щільності, на перший погляд дещо тонкуваті, та при цьому досить витривалі та міцні.

З часу початку випуску рушників ЕКО було змінено досить багато кольорів, гамма постійно доповнюється та оновлюється.

Зазвичай ці рушники продаються у розмірах:

• 30х50 см
• 40х70 см
• 50х90 см
• 70х170 см
• 100х150 см

Назва «ЕКО» походить від слова «Екологічність». В рушниках зовсім немає синтетики не тільки в складі а й в декорі. Просто немає декору як такого. Жодних «бордюрів» чи «кантів» з люрексової нитки.

Рушники ЕКО відмінно вбирають вологу. За якістю не гірші за аналогічні турецькі бренди в даному класі.

Петля звичайна одинарна. Міцна основа. Ворс не дуже однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники ЕКО краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати рушники ЕКО як вони є.

Також є можливість придбати Рушники Еко наборами - 1 банне 70х140 см + 2 рушники для обличчя та рук розміром 50х90 см. Вони будуть просто, але красиво упаковані та перев'язані подарунковою стрічкою. Зацікавились? Тоді Вам у розділ "Набори Рушників ЕКО".

Ціна на рушники ЕКО залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники мінімальною на скільки можемо.
Рушники Полоса
Читати про Рушники Полоса
Колекція махрових рушників, які умовно назвали "Полоса". Однотонні рушники з декоративним бортом у вигляді полоси.

Рушники Полоса відмінно вбирають вологу. За якістю не гірші за турецькі бренди.

Теоретично є два розміри 50х90 та 70х140 см, проте наразі є в наявності лише ті, що менші.

Щільна та міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники варто за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати рушники Цезар як вони є.

Ціна на рушники Цезар залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники мінімальною на скільки це можливо.
Рушники Монотон
Читати про Рушники Монотон
Колекція махрових рушників «Монотон» вперше побачила світ років 7 тому. Назва «Монотон» цілком виправдана з огляду на однотонні кольори рушників.

Родзинка цієї колекції рушників в поєднанні витриманих кольорів та їх щільності 470 г/м2. Так, це міцні та довговічні рушники. Просто ззовні вони виглядають дещо просто. Хоча, можливо саме це і робить їх вибором багатьох наших клієнтів.

Ще одна особливість – це ціна рушників. Ми дуже постарались, щоб зробити на цю колекцію от просто мінімальну ціну. А за якісними характеристиками вони не поступаються аналогам турецького виробництва.

З початку випуску рушників «Монотон» особливих змін кольорів не відбувалось, гамма майже стандартна.

Рушники представлені лише у двох розмірах:

• 50х90 см
• 70х140 см

Як і всі рушники зі 100%-ї бавовни, рушники «Монотон» відмінно вбирають вологу. Не линяють, не залишають по собі ворсинок.

Петля звичайна одинарна. Міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники «Монотон» краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Це зроблено не задля економії, а з метою показати рушники «Монотон» як вони є.

Також є можливість придбати Рушники Монотон наборами - 1 банне 70х140 см + 2 рушники для обличчя та рук розміром 50х90 см. Вони будуть просто, але красиво упаковані та перев'язані подарунковою стрічкою. Зацікавились? Тоді Вам у розділ "Набори Рушників Монотон".

Ціна на рушники «Монотон» залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники Монотон мінімальною на скільки це можливо.
Рушники Бамбук
Читати про Рушники Бамбук
Колекція махрових рушників Бамбук створена відносно давно, приблизно у 2012 році. Головне, про що слід одразу сказати – склад рушників 100% бавовна. Бамбукового волокна у складі рушника немає. Рушники лише зовні стилізовані під бамбукові виключно з метою візуальної привабливості.

Причина відсутності у складі рушника бамбукових волокон прозаїчна. В Узбекистані бамбук не росте. Зовсім. Ну ніяк. Шкода звичайно, та що ж поробиш…

Але на диво у цієї колекції знайшлись свої прихильники і вона й до сьогодні користується попитом. З часу початку випуску рушників Бамбук було змінено досить багато кольорів, гамма постійно доповнюється та оновлюється.

Рушники колекції Бамбук відмінно вбирають вологу. Петля звичайна одинарна. Міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Зазвичай рушники представлені у двох варіантах:

• 50х90 см
• 70х140 см

Прати рушники колекції Бамбук краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати рушники Бамбук як вони є.

Також є можливість придбати Рушники Бамбук наборами - 1 банне 70х140 см + 2 рушники для обличчя та рук розміром 50х90 см. Вони будуть просто, але красиво упаковані та перев'язані подарунковою стрічкою. Зацікавились? Тоді Вам у розділ "Набори Рушників Бамбук".

Ціна на рушники Бамбук залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники мінімальною на скільки можемо.
Рушники Осло
Читати про Рушники Осло
Нова колекція махрових рушників «Осло» вперше з'явилась у продажі влітку 2021 року. Назва «Осло» надана виробником і на наш погляд цілком виправдана. Погодьтесь, щось скандинавське є у зовнішньому вигляді цих рушників.

Родзинка цієї колекції рушників в їх декоративному оформленні, а саме в китицях з обох боків рушника по ширині.

Ще одна особливість – це те, що ворсинки махри зроблені у вигляді смужок. Це, безперечно додає привабливості та сучасності зовнішньому вигляду рушників.

З початку випуску рушників «Осло» змін кольорів не відбувалось, гамма стандартна. До речі, саме такі кольори були визнані трендовими на профільній текстильній виставці у Франкфурті 2020 року. Тож ці рушники 100% продукт сучасної епохи.

Як і всі рушники зі 100%-ї бавовни, рушники «Осло» відмінно вбирають вологу. Не линяють, не залишають по собі ворсинок.

Петля звичайна одинарна. Міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники «Осло» краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів Це зроблено не задля економії, а з метою показати рушники «Осло» як вони є.

Ціна на рушники «Осло» залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники Осло мінімальною на скільки можемо.
Рушники Цезар
Читати про Рушники Цезар
Колекція махрових рушників Цезар була створена 2017 року. В собі вона поєднала преміальну якість та вишуканий дизайн. Рушники цієї колекції полюбились нашим клієнтам найбільше, не дивлячись на великий асортимент махрових виробів взагалі.

При виробництві рушників використане махрове полотно зі спеціальної пряжі «Рінг». Ця пряжа реально крута штука, це приблизно як «Айфон», але у світі махрових виробів. Рушники з такої пряжі:

• міцніші
• довговічніші
• м'якіші

Рушники Цезар відмінно вбирають вологу. За якістю не гірші за топові турецькі бренди.

Зазвичай бувають у розмірах 50х90 та 70х140 см. Рідше у розмірі 40х70 та 90х150 см.

До речі в рушниках Цезар подвійна петля. Такі петлі використовують у дорогих турецьких брендах або у білих пухнастих готельних рушниках. На практиці це дає міцність та м'якість.

Щільна та міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники Цезар варто за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати рушники Цезар як вони є.

Також є можливість придбати Рушники Цезар наборами - 1 банне 70х140 см + 2 рушники для обличчя та рук розміром 50х90 см. Вони будуть просто, але красиво упаковані та перев'язані подарунковою стрічкою. Зацікавились? Тоді Вам у розділ "Набори Рушників Цезар".

Ціна на рушники Цезар залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники Цезар мінімальною на скільки можемо.
Рушники Жакард
Читати про Рушники Жакард
НЕ нова колекція махрових рушників «Жакард» вперше вийшли з виробництва світ років 5 тому. Назва «Жакард» цілком умовна. Сам виробник їх особливо ніяк не назвав, а ми довго ламали голову як їх охрестити. Варіант «Жакард» набрав найбільше голосів і тому тепер так.

Родзинка цієї колекції рушників в їх щільності, а саме 480 г/м2. Так, це міцні та довговічні рушники. Зовнішній вигляд привабливий за рахунок жакардових малюнків по всій поверхні рушника.

З початку випуску рушників «Жакард» особливих змін кольорів не відбувалось, гамма стандартна. В наявності лише розмір 50х90 см.

Як і всі рушники зі 100%-ї бавовни, рушники «Жакард» відмінно вбирають вологу. Не линяють, не залишають по собі ворсинок.

Міцна основа. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів Це зроблено не задля економії, а з метою показати рушники «Жатка» як вони є.

Ціна на рушники «Жакард» залежить від курсу гривні, логістики (доставка з Узбекистану в Україну) та вартості розмитнення. Ми намагаємось зробити ціну на рушники Цезар мінімальною на скільки можемо.
Китайські Рушники
Читати про Китайські Рушники

Ще у січні ми отримали тестову партію китайських рушників "Maloory Home". Як для китайського товару якість не погана, але все ж треба пам'ятати, що це Китай.

Не будемо переконати Вас у тому, що ці рушники круті та класні. Бо Китай. Але якість цілком відповідає ціні.

Щільність цих рушників 450 г/м2.

Китайці заявляють, що склад 100% бавовна, проте на дотик відчувається додавання синтетики. Не критично, але все ж вона там є.

Петля звичайна одинарна. Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів Це зроблено не задля економії, а з метою показати рушники «Міладо» як вони є.
Рушники Бабл і Міладо
Читати про Рушники Бабл і Міладо
Нові колекції махрових рушників «Бабл» та «Міладо» вперше з'явились у продажі на початку 2022 року.

Родзинка цих колекцій рушників в підвищеній щільності та оригінальному дизайні. Реальна щільність рушників 550 г/м2.

Особливість рушників «Бабл» - ворсинки махри зроблені у вигляді смужок. Це, безперечно додає привабливості та сучасності зовнішньому вигляду рушників.

Особливість рушників «Міладо» - нижній кант рушника це надм'який велюр.

Як і всі рушники зі 100%-ї бавовни відмінно вбирають вологу. Не линяють, не залишають по собі ворсинок.

Петля подвійна. Надміцна основа. Ворс однорідний та дуже густий, середньої висоти (приблизно 4,5 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники краще за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Це зроблено не задля економії, а з метою показати рушники як вони є.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Імя
Телефон
Доставка:
Від 900 грн Доставка БЕЗКОШТОВНА!
Місто, відділення
Made on
Tilda