Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Цезар
Щойно хтось оформив замовлення на Махрове простирадло Barkas 200х220см
Щойно хтось оформив замовлення на 3 рушники ЕКО 50х90 см
Щойно хтось оформив замовлення на Махрове простирадло Цезар 200х220см
Щойно хтось оформив замовлення на Постільну Білизну "Оберіг"
Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Білих Готельних Рушників
Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Монотон
Щойно хтось оформив замовлення на Простирадло на резинці
Щойно хтось оформив замовлення на 2 рушники Міладо 70х140
Щойно хтось оформив замовлення на Махровий Халат Жіночий Рожевий
Щойно хтось оформив замовлення на 2 набори Bamboo
Щойно хтось оформив замовлення на 3 набори ЕКО
Щойно хтось оформив замовлення на Плед Норка
Щойно хтось оформив замовлення на Махрове простирадло Barkas 200х220см
Щойно хтось оформив замовлення на Махровий рушник для Ніг
Кухонні Рушники та Серветки

Якісні та Витривалі
Кухонні Рушники Вафельні
Читати про Кухонні Рушники Вафельні
Вафельні рушники знадобляться на кожній кухні. Постійно є потреба щось витерти чи протерти, або за допомогою вафельного рушника взяти щось гаряче.

Вафельні рушники, що представлені у нашому інтернет-магазині повністю натуральні. Склад 100% бавовна. Відмінно вбирають вологу.

Найпоширенішими розмірами вафельних рушників є:

• 30х30 см (фактично це вафельна серветка)
• 30х50 см
• 40х70 см

Як правили всі ці розміри вафельних рушників можна купити унас. Ми намагаємось підтримувати постійну наявність наших товарів.

Також варто зазначити, що вафельні рушники бувають різної щільності. Від тонких до досить плотних. Ціна буде відповідна.

Самі «вафельні» кубики також бувають різні за розміром, але це не впливає на якість.

Також хочемо зауважити, що не всі вафельні рушники мають петлю для підвішування. Якщо цей момент має принципове значення просимо сказати про це менеджеру.

Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати вафельні рушники варто за температури 40-70 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати вафельні рушники як вони є.
Кухонні Рушники Махрові
Читати про Кухонні Рушники Махрові
Махрові рушники знадобляться на кожній кухні. Постійно є потреба щось витерти чи протерти, або за допомогою махрового рушника взяти щось гаряче.

Махрові рушники для кухні, що представлені у нашому інтернет-магазині повністю натуральні. Склад 100% бавовна. Відмінно вбирають вологу.

Найпоширенішими розмірами вафельних рушників є:

• 30х30 см (фактично це вафельна серветка)
• 30х50 см
• 40х70 см

Як правили всі ці розміри кухонних рушників можна купити унас. Ми намагаємось підтримувати постійну наявність наших товарів.

Також варто зазначити, що кухонні махрові рушники бувають різної щільності. Від тонких до досить плотних. Ціна буде відповідна. Але в основному їх щільність 400 г/м2. Такої щільності для кухонних рушників зазвичай вистачає.

Також хочемо зауважити, що не всі махрові рушники для кухні мають петлю для підвішування. Якщо цей момент має принципове значення просимо сказати про це менеджеру.

Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники варто за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати рушники як вони є.
Кухонні Рушники Мікрофібра
Читати про Кухонні Рушники Мікрофібра
Досить не стандартна позиція у нашому інтернет-магазині. Отримали їх у невеликій кількості у якості зразків китайських рушників.

Проте, кухонні рушники з мікрофібри наразі користуються попитом серед багатьох господарок. І то не без причини. Вони відносно не дорогі, міцні та витривалі. До того ж мають досить красиві принти, які доречі, непогано тримаються.

Як правило не залишають по собі ворсинок. Прості у догляді.

Найпоширенішими розмірами мікрофібрових рушників є:

• 30х30 см (фактично це серветка)
• 30х50 см
• 40х70 см


Склад рушників з мікрофібри повністю синтетичний - 100% поліестр.

Ворс однорідний, середньої висоти (приблизно 3 мм). Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати рушники з мікрофібри варто за температури 30-40 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати рушники з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати рушники з мікрофібри як вони є.
Кухонні Серветки
Читати про Кухонні Рушники Мікрофібра
Махрові серветки знадобляться на кожній кухні. Постійно є потреба щось витерти чи протерти, або за допомогою серветки взяти щось гаряче. А іноді використати серветку замість підставки під гаряче.

Махрові серветки досить універсальні і підійдуть не тільки для кухні. Їх зручно використовувати в автомобілі, дітям у школі тощо. Махрові серветки для кухні, що представлені у нашому інтернет-магазині повністю натуральні. Склад 100% бавовна. Відмінно вбирають вологу.

Розмір серветок стандартний - 30х30 см.

Також варто зазначити, що кухонні махрові серветки бувають різної щільності. Від тонких до досить плотних. Ціна буде відповідна. Але в основному їх щільність 400-420 г/м2. Такої щільності для кухонних рушників зазвичай вистачає.

Хочемо зауважити, що не всі серветки для кухні мають петлю для підвішування. Якщо цей момент має принципове значення просимо сказати про це менеджеру.

Окрас стійкий, але при перших праннях можливе змивання залишкової фарби. Це нормальний процес, хвилюватись за це не варто. Проте не зайвим буде нагадати, що світлі кольори слід прати окремо від темних.

Прати серветки рекомендуємо так самл як і рушники - за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Досушувати до стану «таранки» не варто, набагато краще знімати серветки з сушки трішки-трішки вологими. Прасувати не обов'язково.

Всі фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати серветки як вони є.
Прихватки та Рукавиці
Читати про Прихватки та Рукавиці
Окрім рушників та серветок важко уявити кухню без прихваток, рукавиць та фартухів. Ці дрібнички для кухні завжди стануть у нагоді.

У якості наповнювача для прихваток та рукавиць використовують поліефірне волокно. Як правило це силінок або синтипон. Ззовні обшиті тканиною. Наші прихватки та рукавиці обшиті тканиною бязь зі 100% бавовни. Це важливий момент і ось чому. Якщо використати тканину поліестер то виникає висока ймовірність плавлення тканини навіть від невеликих температур. Де б Ви не замовляли ці товари рекомендуємо звертати на це увагу.

Розмір прихваток стандартнийй - 17х17 см. Забарвлення дуже різне.

Рукавиці та фартухи повноразмірні і підходять всім.

Прати згадані кухонні гаджети варто за температури 30-60 градусів. Бажано використовувати рідкі пральні засоби, бо вони легше вимиваються при полосканні, а отже рушник буде значно м'якішим. Прасувати не обов'язково.

Фотографії товару ми зробили для вас самостійно, не залучаючи професійних фотографів. Не задля економії, а з ціллю показати все як воно є.
Скатертини
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Імя
Телефон
Доставка:
Від 900 грн Доставка БЕЗКОШТОВНА!
Місто, відділення
Made on
Tilda